Dzień Babci i Dziadka

Zapraszanie Babć i Dziadków do naszej szkoły na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar naszych imprez szkolnych. W tym roku święto naszych seniorów przypadło w czasie ferii, dlatego zaprosiliśmy ich do szkoły 10 lutego 2017 r. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Na wstępie Pani Dyrektor Blandyna Stefańska wraz z Michałem przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

W pięknie udekorowanej sali dzieci z klas „0” – IV wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny pt. „Cztery pory roku”.  Tym razem w większości były to układy taneczne i piosenki okolicznościowe, a także wiersze.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Rada Rodziców i chętni Rodzice  przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Na koniec dzieci obdarowały swoich ukochanych gości wcześniej przygotowanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.