Halowa LA

We wtorek 5 marca ośmioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w IX Mistrzostwach Gminy Pelplin w Halowej Lekkoatletyce. W imprezie wzięło udział około 150 uczniów z wszystkich szkół z terenu naszej gminy.

Złoty medal w biegu na 30 metrów zdobyła Zuzanna Reda.

W tej samej konkurencji medale zdobyli także chłopcy - srebrny Oliwier Schwarz, brązowy Filip Sadłowski. Oliwier zdobył również krążki w dwóch innych konkurencjach - srebro w 10-cioskoku i brąz w rzucie piłką lekarską. Tuż za podium uplasowali się jeszcze Filip (4m. w 10-cioskoku) oraz Paweł Gębczyk (4m.) w rzucie piłką lekarską. Natomiast 5 miejsce zajął Kacper Rygalski w biegu na 30 metrów. Oprócz wymienionej piątki naszą reprezentowali jeszcze: Nadia Roman, Dastin Kamrowski i Arkadiusz Kowalski, którzy również uzyskali bardzo dobre wyniki.