Liga JE1

Ostatni turniej sezonu 2018/19 ekipa KS Centrum Pelplin rozegrała w Tczewie. Do rozgrywek przystąpiliśmy w okrojonym składzie. Pomimo tego zespół konsekwentnie realizował założenia główne jakie sobie zaplanowaliśmy na ten sezon czyli podejmowanie pojedynków 1x1 zarówno w ofensywie jak i defensywie. Zanotowaliśmy jedną wygraną, jeden remis i trzykrotnie schodziliśmy z boiska pokonani. W tych kategoriach wiekowych wyniki nie są sprawą najważniejszą a główny akcent w szkoleniu dzieci należy kłaść na doskonalenie indywidualnych umiejętności technicznych i ogólną sprawność motoryczną.

Na przestrzeni mijających 10-ciu miesięcy rozegraliśmy sporo turniejów oraz spotkań i w tym miejscu pragniemy podziękować Panu Tomkowi Zaborowskiemu za pomoc.

Dodatkowo dzieci miały okazję obejrzeć na żywo spotkanie Reprezentacji Polski z Czechami czy mecz Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Jagiellonią Białystok.

Poniżej wyniki sobotniego turnieju:

KS Centrum Pelplin - MKS Gryf Tczew 1:1 (Wojtek)
KS Centrum Pelplin - Pogoń Smętowo II 1:2 (Rafał)
KS Centrum Pelplin - Beniaminek 03 Starogard Gd. 0:2
KS Centrum Pelplin - Pogoń Smętowo III 1:0 (Wojtek)
KS Centrum Pelplin - Beniaminek 03 Starogard Gd. II 0:3

Tabela

1. Beniaminek 03 Starogard Gd. II 12 pkt
2. Beniaminek 03 Starogard Gd. 12
3. Pogoń Smętowo II 9
4. KS Centrum Pelplin 4
5. MKS Gryf Tczew 4
6. Pogoń Smętowo III 3

KS Centrum Pelplin: Bartosz Gębczyk - Michał Migus, Igor Sadłowski, Kornelia Jarczewska, Wojciech Kondysiak, Rafał Kowalski, Oliwier Lewandowski.