Mini piłka nożna - chłopcy wicemistrzami gminy

Nasza chłopięca reprezentacja zajęła drugie miejsce w Igrzyskach Gminnych w mini piłce nożnej. Zawody rozegrano na orliku przy ZS 2 w Pelplinie a udział w nich wzięło pięć drużyn. Najlepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i będą reprezentować naszą gminę na turnieju powiatowym.

Nasz zespół zmagania rozpoczął od wygranej 2:1 z ZKiW w Kulicach. Bramki zdobyli Filip Sadłowski i Jakub Marcinkiewicz. Następnie po bramce Pawła Gębczyka ograliśmy 1:0 ZS w Rajkowach. Kolejną potyczkę zakończyliśmy porażką 1:3 z gospodarzami imprezy a honorowe trafienie zaliczył Arkadiusz Kowalski. W ostatnim meczu zremisowaliśmy bezbramkowo z ZKiW w Rudnie i ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na drugim miejscu. Trzecią lokatę zajęli chłopcy z Rajków, czwartą ekipa z Rudna a tabelę zamknęli reprezentanci ZKiW w Kulicach.

Skład naszej drużyny: Bartosz Obremski, Aleks Reda - Paweł Gębczyk, Paweł Małolepszy, Stanisław Rzeszotek, Arkadiusz Kowalski, Filip Sadłowski, Kacper Rygalski, Jakub Marcinkiewicz i Dastin Kamrowski.