Piłkarski weekend naszych dziewcząt

Pracowity, piłkarski weekend zaliczyły nasze uczennice. W sobotę 2 lutego Kalina Szafraniec w barwach Pogoni "Gościniec nad Wisłą" Tczew wystąpiła w Bytowie w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U14 kobiet. Tczewianki wygrały wszystkie swoje mecze i wywalczyły awans do turnieju finałowego, który odbędzie się na początku marca w Warszawie. Kalina dołożyła swoją "cegiełkę" do sukcesu swojej ekipy zdobywając m.in. dwie bramki w spotkaniu z Lechem Poznań Football Academy.

Dzień później "Kala" zagrała w turnieju Pogoń Tczew Cup - tym razem już w gronie seniorek. Rywalkami tczewianek były Stomilanki Olsztyn, GOSRiT Luzino i Mustang Wielgie.

Sumienna i ciężka praca Kaliny zaowocowała kolejnym powołaniem naszej uczennicy na konsultację Kadry Pomorza U14, która odbędzie się 10 lutego w Gdyni. Kala - MEGA GRATULACJE!!!
Z kolei Kornelia Jarczewska zaprezentowała się w sobotę podczas pokazowego treningu na szkoleniu dla trenerów zorganizowanym w Trąbkach Wielkich w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów zbierając kolejne, cenne piłkarskie doświadczenie.