Unihokej - Mistrzostwa Szkoły klas I-III

Pierwszy Dzień Wiosny obchodzony w naszej szkole był okazją do podsumowania i wręczenia nagród dla uczniów klas I-III biorących udział w organizowanych cyklicznie Mistrzostwach Szkoły w unihokeju. W tegorocznej edycji udział wzięły cztery drużyny, które swoje mecze rozgrywały podczas długich przerw. Zespoły tradycyjnie wybierały sobie same nazwy oraz otrzymały opiekunów - trenerów wytypowanych spośród uczniów klas starszych.

I tak tytuł mistrzowski po kilku latach dominacji klas III tym razem powędrował do ekipy chłopców z klasy II. Losy pucharu rozstrzygnęły się właśnie podczas zaciętej potyczki pomiędzy Realem Madryt (kl.II) a Legią Warszawa (kl.III). Zwycięsko z tej batalii wyszli "drugoklasiści" prowadzeni przez duet trenerski Paweł Gębczyk/Paweł Małolepszy a spotkanie to zakończyło się ich zwycięstwem 4:3. Na najniższym stopniu podium uplasowały się dziewczęta z klas II-III grające pod nazwą Polskie Dziewczyny a tabelę zamknęli ambitnie walczący w każdy pojedynku chłopcy z klasy I grający jako Polska.

Zwycięzców nagrodzono okazałym przechodnim pucharem a wszystkim drużynom wręczono dyplomy a także słodycze, które ufundowała Rada Rodziców.
Najlepszym i zarazem najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzostw został kapitan zwycięskiego zespołu Michał Migus, który w nagrodę otrzymał pamiątkowy dyplom oraz puchar.

W załączniku przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań, strzelców bramek, asystentów, tabelę końcową, klasyfikację strzelców oraz trenerów poszczególnych ekip.

Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Klas I - III 2016/2017r.