XV Gminny Turniej Piłki Nożnej Klas I-III

W dniu 13 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Małych Walichnowach odbył się XV Gminny Turniej Piłki Nożnej Klas I-III (rocznik 2007 i mł.). Do rywalizacji systemem "każda z każdą" przystąpiły cztery drużyny.

Najlepsi okazali się chłopcy z ZS 2 w Pelplinie, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki i tak jak rok i dwa lata wcześniej stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce przypadło reprezentantom ZKiW w Rudnie a podium uzupełnili gospodarze z SP w Małych Walichnowach. Na czwartej pozycji zmagania ukończyli uczniowie z ZKiW w Kulicach.

Podczas zakończenia turnieju nagrody jego uczestnikom wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Pan Patryk Demski oraz Dyrektor SP w Małych Walichnowach Pani Blandyna Stefańska. Trzy czołowe ekipy nagrodzono pucharami i medalami. Przyznano również trzy wyróżnienia indywidualne: najlepszym bramkarzem turnieju został Kamil Śledź z Rudna, królem strzelców z 8 bramkami na koncie Filip Trochowski z "Dwójki" (podobnie jak rok wcześniej) natomiast najlepszym zawodnikiem uznano Michała Migusa z Małych Walichnów. Cała trójka otrzymała pamiątkowe statuetki.

Fundatorem wszystkich nagród był UMiG w Pelplinie natomiast głównym organizatorem imprezy Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach.

Poniżej w załączniku tradycyjnie przedstawiamy szczegółowy przebieg rywalizacji, tabele oraz składy poszczególnych zespołów.

XV Gminny Turniej Piłki Nożnej klas I – III ( rocznik 2007 i mł. ) Małe Walichnowy – 13.06.2017r.